Johtokunta 2018

Puheenjohtaja

Sini Hirvonen
sini.s.hirvonen@gmail.com
puh. 0443299481


Johtokunnan muut jäsenet

  • Annika Saviluoto, sihteeri, (annika.saviluoto@gmail.com)
  • Marianne Vensu, varapuheenjohtaja, (m.vensu@gmail.com)
  • Anu Haapoja, taloudenhoitaja, (anu.haapoja@katrilli.fi)
  • Maiju Kajosaari, (maiju.kajosaari@elisanet.fi)
  • Timo Neuvonen, (timo.neuvonen62@gmail.com)
  • Marja Pihkala, (marja.nicefactor@gmail.com)
Kunniapuheenjohtaja Sirkka Viitanen

Ohjaajat

LASTEN TEATTERI

Hanna Häyhä
044 537 1443
hanna.hayha@gmail.com
(Käpylä, Meilahti)

Milla Hilke
044 033 1728
milla.hilke@gmail.com
(Poikkilaakso)

Petra Haapio
petrahaapio@gmail.com
puh. 050 521 3309
(Töölö)


VIULUKLUBI
Nelli Ikola-Heiska
nellikola@gmail.com

LAULURYHMÄ KIEPPI

Lotta Hagfors

charlode@gmail.com

AIKUISTEN KANSANTANSSI

KÄRRI
yhteyshenkilö Tapio Kenttä
050-3725103

opettaja Riina Hosio
riina.hosio@gmail.com

LYKKY
Sini Hirvonen 0443299481
sini.s.hirvonen@gmail.com


FOLKJAM

Riina Hosio, riina.hosio@gmail.com (Pitäjänmäki)

Elias Martikainen, eliasm_363@hotmail.com
(Arabianranta ja Roihuvuori)


LASTEN KANSANTANSSI


TYRNI, TUISKE, TIMRA, VINHA, JUKSU
Elias Martikainen, eliasm_363@hotmail.com
Apuohjaajat:
Tuiske: Olivia Heikkilä
Vinha: Alma Rantalaiho ja Kerttu Gröhn
Juksu: Saga Gröhn ja Edla Vensu

HUISKE ja PILKE

Riina Hosio, riina.hosio@gmail.com

JIPPO ja JEKKU

Sini Hirvonen, 044 329 9481
sini.s.hirvonen@gmail.com
Jekun apuohjaaja Auri Aromaa

KAPSE ja VÄLKE

Jenna Hölttä, 045 2753292

jenna.holtta073@gmail.com
ja
Linnea Tuori, 045 1127275
linnea.tuori@gmail.com

TUIKE
Anniina Virtanen, 040 5420117, ansku_virtanen@suomi24.fi
Apuohjaaja Silja Oja

MUSIIKKILIIKUNTA

Jipsa ja Vilke

Elias Martikainen, eliasm_363@hotmail.com